Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Grupa LOTOS została wczoraj (tj. 21 maja) po raz kolejny nagrodzona Listkiem CSR tygodnika Polityka. Wyróżnienie jest wyrazem uznania dla strategii i działań realizowanych przez LOTOS w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Potwierdza ono mocną pozycję LOTOSU w elitarnym gronie liderów zrównoważonego rozwoju w naszym kraju.

Przed godziną 8 rano, na terenie rafinerii w Gdańsku doszło do zapalenia się pompy w parku zbiorników. Cała akcja gaśnicza trwała łącznie 30 minut. 

Rada Nadzorcza Grupy LOTOS S.A. zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska w Zarządzie gdańskiego koncernu. Prezesem Zarządu spółki został wybrany Mateusz A. Bonca. Do składu Zarządu X kadencji od 22 maja wejdą również Jarosław Kawula oraz Patryk Demski.

Od 14 lat obowiązkową pozycją w kalendarzu wydarzeń LOTOS Asfalt  są Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA POLSKA. W dniach 8-10 maja Kielce ponownie stały się centrum budownictwa drogowego. Do stolicy województwa świętokrzyskiego zjechały firmy z całego świata, reprezentanci największych światowych marek i koncernów związanych z branżą budownictwa drogowego, wśród których nie mogło zabraknąć LOTOS Asfalt. 

W Białymstoku powstanie nowy ośrodek Akademii Piłkarskiej LG w ramach programu „Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM”. Oficjalne podpisanie umowy odbyło się 16 maja br. To 15. ośrodek szkoleniowy – i drugi po Elblągu zlokalizowany poza województwem pomorskim.

14 maja Grupa LOTOS startuje z kolejną „piłkarską” kampanią reklamową; uczestniczą w niej  piłkarze, którzy już za miesiąc rozpoczną zmagania na Mundialu w Rosji. W produkcji spotu reklamowego wzięli udział członkowie reprezentacji Polski w piłce nożnej: Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Łukasz Piszczek i Kamil Glik.

Sieć stacji paliw LOTOS zaprezentowała właśnie wiosenny katalog nagród programu premiowego LOTOS Navigator. Od 11 maja do wyboru są aż 62 nowe propozycje, które podzielono na 9 kategorii. 

Kajetan Kajetanowicz, kierowca LOTOS Rally Team i Grupa LOTOS podpisują umowę o kontynuowaniu współpracy. W jej ramach polski kierowca będzie ścigał się w nowej dla siebie kategorii – WRC2 (Rajdowe Mistrzostwa Świata), drugiej najwyższej kategorii rywalizacji w rajdach samochodowych. Ustronianin pojedzie niezawodnym Fordem Fiestą R5 obsługiwanym przez M-Sport Poland, za którego kierownicą wygrywa już od czterech lat.

Pod koniec kwietnia firmę wyróżniono w konkursie Orłów „Wprost” województwa pomorskiego. Co więcej, kolejny rok z rzędu marka olejowa LOTOS zdobyła I miejsce w kategorii oleje silnikowe w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta.

Gorący sezon targów pracy, praktyk i staży właśnie się rozpoczął. W środę, 18 kwietnia na hali Amber Expo odbyły się Targi Pracy Pomorza, na których prezentowała się Grupa LOTOS. Zdaniem wielu, stoisko LOTOSU było jednym z najlepiej zaprojektowanych stanowisk na tegorocznej edycji targów.

Trwa wczytywanie...