Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Od lipca kierowcy jadący drogą krajową nr 79 z Sandomierza do Krakowa mogą już tankować najwyższej jakości paliwa na nowej stacji partnerskiej LOTOSU. Obiekt mieści się w Osieku, przy ul. Połanieckiej 21.

Spółka LOTOS Straż wzbogaciła się o nowoczesny wóz strażacki. Jeden z największych pojazdów tego typu w Polsce może być wykorzystywany do długotrwałych akcji gaśniczych.

Grupa LOTOS jest sponsorem strategicznym artystycznych wrażeń, które dostarcza widzom 25. edycja Lata Teatralnego. Od 5 lipca do 30 sierpnia w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się ponad 40 spektakli, recitali i koncertów. Na sopockiej scenie wystąpią m.in. Magda Umer, Krystyna Janda, Maja Komorowska, Hanna Banaszak, Krystyna Prońko, Piotr Machalica oraz wielu innych artystów.

Od 4 lipca w katalogu nagród programu premiowego Navigator znaleźć można 11 nowych produktów. Lato w pełni, dlatego dla klientów stacji paliw LOTOS przygotowano przede wszystkim propozycje upominków z kategorii „Aktywny wypoczynek”.

7,27 dolara na baryłce wyniosła w czerwcu br. modelowa marża rafineryjna LOTOSU. Z kolei w II kwartale 2018 średnią marżę spółki oszacowano na 7,29 dolara na baryłce.

28 czerwca 2017 r. Zwyczajne Walne Zgromadzenie Grupy LOTOS S.A. podjęło uchwałę w sprawie podziału zysku spółki za rok 2017. ZWZ postanowiło przeznaczyć kwotę 184 873 362 zł na wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy.

O puchar turnieju LOTOS Junior Cup rywalizowało rywalizowało 15 drużyn uczestniczących w programie "Piłkarska przyszłość z LOTOSEM".

152 uczniów jasielskich szkół podstawowych i przedszkoli brało udział w piątej edycji Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM. W tym roku szkolnym, w obszarze przedszkolnym, wczesnoszkolnym, artystycznym, humanistycznym i matematyczno-przyrodniczym, zrealizowane zostały 43 projekty naukowo-badawcze.

Specjaliści i menadżerowie z branży flotowej drugi raz z rzędu uznali LOTOS Biznes za najlepszą kartę paliwową w Polsce.

Turniej piłkarski  LOTOS Junior Cup startuje 24 czerwca 2018 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Malborku.Tegoroczne rozgrywki to już szósta edycja sportowych zmagań młodych piłkarzy. Zawody są jednocześnie podsumowaniem kolejnego sezonu działalności programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM.

Trwa wczytywanie...