Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Działalność handlowa 2013-11-04
LOTOS Navigator – łatwiejsze zbieranie punktów i nowe nagrody

LOTOS wprowadza w programie premiowym Navigator korzystne dla klientów zmiany. Najbardziej odczuwalną z nich jest premiowanie mniejszych niż do tej pory tankowań, co przełożyć się może na tempo zbierania punktów. Poszerza się również oferta praktycznych nagród markowych producentów.

Według obowiązujących od 1 listopada br. zasad programu Navigator, klienci otrzymują punkty tankując już 5 litrów paliwa. Do niedawna LOTOS premiował punktami zakup minimum 10 litrów paliwa.

Przykładowo – zatankowanie 35 litrów paliwa Dynamic będzie premiowane 70 punktami programu (wg starych zasad klient otrzymałby 6 punktów).

 

Rodzaj paliwa

Liczba punktów

Wcześniej

Obecnie

5 litrów paliwa LOTOS1

-

5

10 litrów paliwa LOTOS

1

10

5 litrów paliw Dynamic2

-

10

10 litrów paliw Dynamic

2

20

5 litrów LPG3

-

3

15 litrów LPG

1

9

10 litrów paliwa LOTOS4

-

5

20 litrów paliwa LOTOS

1

10

1 - płatność gotówką lub kartą płatniczą           

2 - płatność gotówką lub kartą płatniczą, bezgotówkową kartą LOTOS Biznes, gotówką lub kartą płatniczą z użyciem gotówkowej karty LOTOS Biznes lub inną kartą paliwową akceptowaną przez stacje paliw LOTOS

3 - płatność gotówką lub kartą płatniczą, gotówką z użyciem gotówkowej karty LOTOS Biznes

4 -  płatność gotówką z użyciem gotówkowej karty LOTOS Biznes


Zmiana taryf punktowych

Korzystniejsze naliczanie punktów Navigator za mniejsze tankowania wymagało wprowadzenia zmian w taryfie punktów programu. Od początku listopada każdy 1 punkt Navigatora będzie miał nominał 10 punktów. Zgodnie z tą zasadą przeliczone zostały także już posiadane przez klientów punkty. Przeliczenie następuje automatycznie, bez żadnych strat dla klientów. Punkty LOTOS Navigator można zdobywać również w sklepie oraz korzystając z myjni.

Nowe i atrakcyjne nagrody

W katalogu nagród (https://lotosnavigator.pl/nagrody ) znajdują się kolekcje znanych marek: Ariete, Black&Decker, Guardini, Philips, Russell Hobbs, Schott Zwiesel, Stanley i Wenger.

Zmiany zasad punktowania i nowe nagrody w programie premiowym LOTOS Navigator to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. – mówi Magdalena Jurdziak, dyrektor biura marketingu LOTOS Paliwa – W katalogu pojawiają się atrakcyjne kolekcje. To wysokiej jakości urządzenia AGD i pomoce kuchenne, a także narzędzia dla domowych majsterkowiczów i wyposażenie w podróży.

Do tej pory największym powodzeniem cieszyły się nagrody praktyczne. Wszystko to firmowane jest przez renomowanych producentów, ponieważ podstawowym założeniem doboru nagród do programu premiowego LOTOS Navigator jest wysoka jakość produktów. Warto podkreślić, że część nagród z bieżącej oferty pozostanie w programie Navigator do wyczerpania zapasów.

Jak sprawdzić ilość zdobytych punktów

Klient może sprawdzić ilość zdobytych punktów logując się na stronie lotosnavigator.pl lub bezpośrednio u sprzedawcy okazując zarejestrowaną kartę na dowolnej stacji paliw biorącej udział w programie LOTOS Navigator.

W styczniu 2013 r. minęło siedemnaście lat od powołania spółki LOTOS Paliwa, odpowiadającej za rozwój i zarządzanie ogólnopolską siecią stacji paliw LOTOS. Pod koniec września br. w sieci LOTOS funkcjonowało łącznie 416 stacji dogodnie zlokalizowanych w miastach i przy trasach przelotowych. Te ostatnie, dzięki dużym parkingom, są także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży. Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacji przy autostradach i drogach ekspresowych w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych oraz rozwija sieć ekonomiczną pod nazwą LOTOS Optima. LOTOS Paliwa posiada także certyfikowany przez PCBC S.A. system zarządzania jakością w zakresie hurtowego obrotu i dostarczania do stacji paliw benzyn i olejów napędowych do pojazdów samochodowych oraz hurtowego obrotu lekkimi olejami opałowymi.

Biuro Komunikacji
Grupa LOTOS S.A.
ul. Elbląska 135,
80-718 Gdańsk,
tel. 58 308 87 31, 58 308 83 88, 58 308 83 55,
e-mail: media@grupalotos.pl

Trwa wczytywanie...